O NAS

„CS Natura Tour” sp. z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym oraz szkoleniowym ponad 20 lat. W tym czasie Spółka oferowała Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie, odpowiadający ich potrzebom i wymaganiom.

Nasza oferta zarówno szkoleniowa, jak i turystyczna jest bardzo różnorodna. Swoim zakresem obejmuje:

  • różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizację imprez prywatnych i firmowych,
  • usługi szkoleniowe oraz egzaminacyjne w zakresie kwalifikacji zawodowych dla zawodów kolejowych, określonych w przepisach wykonawczych do Ustawy o transporcie kolejowym oraz inne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

SZKOLENIA

Jesteśmy wyspecjalizowaną jednostką szkoleniową, której podstawowym zadaniem jest prowadzenie szkoleń dla szeroko rozumianych kadr kolejnictwa, m.in. szkolenia i egzaminy dla kandydatów na maszynistów ubiegających się o licencję i świadectwo maszynisty, sprawdziany wiedzy i umiejętności, pouczenia okresowe, szkolenia przy użyciu symulatora pojazdu kolejowego, a także szkolenia dla stanowisk bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego.

Jako profesjonalny podmiot uprawniony do prowadzenia szkoleń i egzaminowania maszynistów i kandydatów na maszynistów zostaliśmy wpisani do rejestru prowadzonego przez Prezesa UTK pod numerem PL/24/2016.
Oferując szeroki zakres usług w kształceniu i rozwoju kadr kolejowych, kierujemy się rzeczywistymi potrzebami Klienta. W zależności od jego oczekiwań dostarczamy kompleksową ofertę dydaktyczną i szkoleniową, a programy szkoleniowe łączą oczekiwania i plany rozwoju pracowników z naszym potencjałem wiedzy i doświadczeniem organizacyjnym.

Poza realizacją szkoleń stricte zawodowych realizujemy usługi w zakresie kompetencji miękkich, menadżerskich, np. szkolenia dla członków kolejowych komisji powypadkowych, z zakresu profesjonalnej obsługi pasażerów, czasu pracy itp, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Obok typowych kursów szkoleniowych prowadzimy wieloletnie projekty edukacyjne, realizowane we współpracy z różnymi organizacjami branżowymi i jednostkami naukowymi takie jak studia podyplomowe.

Posiadamy 6 najnowocześniejszych w Polsce symulatorów  pojazdów kolejowych usytuowanych w pięciu lokalizacjach, wyposażonych w Europejski System Sterowania Pociągiem (ETCS). Symulatory odwzorowują 5 typów pojazdów, na których realizowane są szkolenia dla maszynistów:

  • Warszawa, ul. Edisona 2 – ET22 (201EI)
  • Kraków, ul. Wielicka 28 A – ET22 (201EI)
  • Wrocław, ul. Boczna 12 – ET22 (201EI)
  • Spała, ul. Piłsudskiego 20 – SM42 (6Dg) i WM-15
  • Gdynia, ul. Morska 350 – 36WE (Impuls) i SA-136 – wymienny pulpit.

Dysponujemy czterema Centrami Konferencyjno – Szkoleniowymi z zapleczem hotelowym – zlokalizowanymi w największych aglomeracjach Polski: w Warszawie, w Krakowie, we Wrocławiu oraz w Spale. W tych ośrodkach świadczymy usługi hotelowo-gastronomiczne, organizujemy konferencje, wynajmujemy sale konferencyjno-wykładowe itp.

Na życzenie Klientów organizujemy również szkolenia w dowolnym miejscu w Polsce.

Znajdujemy się w gronie podmiotów wchodzących w skład Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz posiadamy certyfikat SOLIDNA FIRMA.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00273/2021.

Działając ze zdwojoną siłą, posiadając wieloletnie doświadczenie oraz przede wszystkim nowe pomysły chcemy, aby marka „CS Natura Tour” stała się synonimem profesjonalizmu, usług na najwyższym poziomie i dbałości o każdego Klienta.

TURYSTYKA

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących komfort wypoczynku w bezpośrednim sąsiedztwie morza oraz górskich szlaków turystycznych. Ośrodki położone są w centrum miejscowości, zapewniając możliwość korzystania z atrakcji kurortu oraz wchłaniania wakacyjnej atmosfery. Naszymi strategicznymi Partnerami są spółki i zakłady kolejowe z całej Polski, kluby Seniora oraz stowarzyszenia i organizacje senioralne, szkoły i kluby sportowe, firmy z branży motoryzacyjnej, metalurgicznej, górniczej, medycznej, współpracujemy z urzędami miasta i spółdzielniami mieszkaniowymi. Dla nich organizujemy konferencje, szkolenia, zjazdy, sympozja, imprezy firmowe – integracyjne, świąteczne, biznesowe. Wynajmujemy sale, pokoje gościnne, obsługę, a także zapewniamy szereg atrakcji, aby nasi wspólni Klienci zachowali najlepsze wspomnienia z wyjazdu.

Natura Tour Spółka z o.o. jest też sponsorem nagród w wielu konkursach organizowanych między innymi przez zakłady pracy, szkoły, firmy, towarzystwa turystyczne i inne. Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty wracają zadowoleni i wypoczęci. Świadczą o tym słowa uznania i pochwały, a przede wszystkim to, że wielokrotnie sięgają po naszą ofertę. Bierzemy czynny udział w targach turystycznych TOUR SALON w Poznaniu, GLOB w Katowicach, oraz branżowych, np. Targi AKTYWNI 50+ w Poznaniu, Sopockie Targi Seniora, aby stale powiększać grono zadowolonych Klientów gdyż jest to dla nas wartość nadrzędna.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy satysfakcję Klienta oraz zaspokojenie jego potrzeb. Spełnianie nawet najbardziej wyszukanych życzeń naszych Klientów jest możliwe, ponieważ dysponujemy największą w Polsce bazą noclegową w ośrodkach wypoczynkowych w całym kraju położonych w miejscowościach uzdrowiskowych, miejscach ciekawych, malowniczych, atrakcyjnych turystycznie – czyli nad morzem, w górach, nad jeziorami. Nie ma takiej oferty której nie potrafilibyśmy zorganizować – jesteśmy elastyczni, innowacyjni i kreatywni, a jednocześnie rzetelni i wiarygodni.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość oferowanych usług to zarówno dla nas, jak i naszych Klientów wartość nadrzędna. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej organizacji przemysłu turystycznego zrzeszającej wyłącznie solidnych partnerów, co potwierdzamy otrzymaniem Certyfikatu PIT 2024. Nasi Klienci objęci są ubezpieczeniem z tytułu Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do sumy 16.000 zł. Działalność naszej Firmy objęta jest również Gwarancją Ubezpieczeniową do wysokości 108 187,20 zł.

Jak co roku oddajemy w Państwa ręce ofertę w pełni dopasowaną do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Szczegóły propozycji wypoczynku zamieszczone są w naszych katalogach WCZASY I KOLONIE 2023. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wypoczynku oraz pozostania w gronie naszych zadowolonych Klientów.

Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony personel w 3 Biurach Podróży w Warszawie, Katowicach i Poznaniu oraz infolinia 22 266 87 65 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również za pośrednictwem strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wakacji i przygotujemy ofertę w pełni dostosowaną do Państwa oczekiwań.

INFORMACJE O FIRMIE:

Prezes Zarządu – Katarzyna Bielaszewska
Członek Zarządu – Leszek Polakowski
Członek Zarządu – Michał Kucharski

„CS Natura Tour” sp. z o.o.
ul. Thomasa Edisona 2
04-510 Warszawa

Biura Podróży: 3
Ośrodki Wypoczynkowe: 9
Centra Konferencyjno – Szkoleniowe: 4

NIP: 583-26-50-389
REGON: 191971801
KRS 0000155205 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 87 298 560,00 zł